Als je een mooie outfit hebt aangetrokken, mogen de sieraden van Zag Bijoux niet ontbreken! Lees meer..
Druppelvormige hangers, vrouwelijk en subtiel. We maken de ketting een beetje pittiger met 2 sterren, aan beide kanten één. De combinatie tussen die twee werkt heel goed, is niet saai, maar feestelijk. Draag hem bij een feestjurk, en shine like a star! Maar doordeweeks naar werk of school met een casual outfit straalt deze ketting jouw collega's tegemoet.
Mix & match met andere kettingenvoor het laagjes effect.
Fijn is dat de sieraden van Zag Bijoux zijn gemaakt van staal, stainless steel. Hierdoor heb je langer plezier van je sieraden en zijn ze goed voor je velletje. Altijd fijn!
Alles wat je wilt weten over deze ketting:
Als je een mooie outfit hebt aangetrokken, mogen de sieraden van Zag Bijoux niet ontbreken!
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen