Waarom kiezen voor één ketting als je er ook twee kunt dragen? Layering is dé trend van het moment en geeft je look meteen een speelse en stijlvolle touch. Lees meer..
Zodra je deze sieraden ziet, zit je hoofd al half op vakantie. Warme tinten, zomerse vormen en net dat beetje extra waardoor je outfit ineens een stuk leuker wordt zonder dat je daar moeite voor hoeft te doen.
De opvallende grotere oorbellen met zeester zijn van die oorbellen die je meteen opvallen, maar wel op een relaxte manier. Groot genoeg om gezien te worden, maar niet overdreven. Ze geven je look een frisse, zomerse twist en werken verrassend goed bij zowel een simpele top als een iets nettere outfit. Gewoon in doen en klaar.
En dan die grote eyecatcher ketting met kreeften… ja, die is gewoon leuk. Echt leuk. De warme oranje tinten en de speelse kreeftjes zorgen voor een ketting waar mensen even twee keer naar kijken. Het is zo’n item dat je outfit meteen karakter geeft, zonder dat het ingewikkeld wordt. Perfect voor vakantiedagen, etentjes buiten of gewoon omdat je zin hebt in iets vrolijks.
Wat extra fijn is: de sieraden worden apart van elkaar verkocht. Dus je kiest precies wat bij je past. Alleen de oorbellen voor een subtiele touch of juist die ketting als statement. Of allebei, omdat je er gewoon zin in hebt (snappen we helemaal).
Deze strand sieraden zijn ideaal voor dagen waarop je outfit wel wat zon kan gebruiken. En eerlijk… een beetje kreeft om je nek maakt alles toch net wat gezelliger.
Waarom kiezen voor één ketting als je er ook twee kunt dragen? Layering is dé trend van het momen..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen