Wat een prachtige combinatie zo, voor welke ga jij? Lees meer..
Wat een prachtige combinatie zijn deze drie kettingen. Het model op de foto draagt drie verschillende kettingen. Je kunt kiezen voor welke jij gaat (of misschien wel de hele set?)
De bovenste ketting heeft een fijne schakel met onderaan een rechthoek hanger met ruitje erop. De steen is van afrikaanse turquoise en hierdoor mooi groen. Elke steen is uniek en anders. Hieronder draagt zij eenmooie fijne schakelketting met onderaan de ketting een ronde hanger ingelegd met een amazoniet steentje. Heel subtiel een mini witte parel ernaast voor net dat extra detail.
-It's all in the details-
En last but not least de iets langere ketting met grovere schakels en onderaan een rechthoek hanger met groen apatiet steentje. De lsuiting zit, heel leuk, aan de onderkant en mag gezien worden!
Leuk vinden wij dat je een hele mooie combi kunt maken op deze manier door te layeren. Je kunt gaan voor alledrie de kettingen maar je kunt ook kiezen voor een ketting.
Fijn is , dat alledrie de kettingen gemaakt zijn van staal. Goed voor je velletje dus.
Alles wat je wilt weten:
Uit hartje parijs komt ons nieuwe merk Bohm Paris. Bohm Paris wordt vertegenwoordigd door vijf gedreven, ambitieuze, jonge vrouwen met jarenlange ervaring in de sieradenbranche.
Alle sieraden zijn gemaakt van staal waardoor ze een langere levensduur hebben en langer mooi blijven. De sieraden zijn tijdloos, uniek, vrouwelijk en gemaakt met veel oog voor detail. De sieraden kenmerken zich door het gebruik van mooie natuurstenen en swarovski crystallen stenen. In Frankrijk is Bohm al uitgegroeid tot een groter merk met honderden verkooppunten zoals ook Le Printemps en Galeries La Fayette; de meest toonaangevende modezaken van Frankrijk.
Wat een prachtige combinatie zo, voor welke ga jij?
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen